Wybieramy salę na weselę

Wybierając salę na wesele należy przede wszystkim ustalić liczbę gości i wybrać takie miejsce, w którym wszyscy pomieszczą się bez zbędnego ścisku. Ważne, aby miała ona wystarczająco duży parkiet, który pomieści wszystkie tańczące pary, stoły powinny mieć także ustawienie, które wszystkim gościom pozwoli swobodnie poruszać się między stołami oraz swobodnie wstawać od stolika. Jest to szczególnie ważne jeśli para młoda planuje również dodatkowy bufet.

Istotna jest także ustawność sali, to znaczy sposób w jaki ustawione będą stoliki. Warto zorientować się czy na sali są stoły prostokątne czy okrągłe i zdecydować, które z nich będą lepszym rozwiązaniem.

Ważne jest także zwrócenie uwagi czy sala posiada klimatyzację lub ogrzewanie w zależności od pory roku, w której ma odbyć się wesele. W upalne dni, gdy goście będą tańczyć bez klimatyzacji będą się oni czuli niekomfortowo zaś zimą bez ogrzewania mogą zwyczajnie zmarznąć.

Pary, których goście przyjeżdżają z dalszych okolic powinny również zwrócić uwagę, czy przy ich sali jest hotel, w którym goście mogliby znaleźć zakwaterowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *