Wybieramy lokal weselny

Tak naprawdę, wybór odpowiedniego lokalu nie jest prosty, zawsze możemy też przyjąć, że nasze poszukiwania mogą obejmować nieco większy obszar, nawet do 30 km od miejsca zaślubin. To daje nam możliwość wybierania spośród co najmniej kilku lokali- dedykowanych sal weselnych, lokalnych domów kultury, a także hoteli. Jedną z najważniejszych rzeczy, która powinna być dla nas priorytetem już na starcie jest wygląd samego lokalu oraz sali, w której impreza miałaby mieć miejsce. Pamiętajmy, aby wielkość lokalu była dostosowana do liczby gości, jakich będziemy chcieli zaprosić.

 

Machowa dom weselny w okolicy

 

Jednym z ciekawszych obiektów w okolicy Machowej jest bez wątpienia obiekt Grand Chotowa. Jak szybko będziemy mogli się zorientować, jest to hotel o podwyższonym standardzie, który przylega do wspaniałej plaży i jest otoczony malowniczym lasem. Obiekt jest naprawdę spory, a więc można na jego terenie zorganizować także i większe wesele. Wesela organizowane na maksymalną liczbę 100 gości mogą odbywać się w Restauracji Szlacheckiej. Alternatywę stanowi oferta dla naprawdę dużych imprez, gdzie liczba gości maksymalnie może wynieść nawet 500 osób- wówczas organizacja takiej imprezy przenosi się do Wehikułu Czasu– zamku nad zalewem przy plaży, gdzie znajdziemy nowoczesną salę z wszystkimi możliwymi udogodnieniami.

 

Zalety organizowania wesela w lokalu

 

Przede wszystkim największą zaletą jest to, że o nic tak naprawdę nie musimy się martwić. Jeśli tylko wyrazimy takie życzenie, sala zostanie odpowiednio udekorowana, a hotel dodatkowo zapewni nam muzyków. W żadnym wypadku nie musimy się też martwić o jedzenie, gdyż hotelowa restauracja może zaoferować nam jedne z najsmaczniejszych dań. Menu możemy odpowiednio wcześniej wybrać z listy dostępnych potraw tak, aby trafić w gusta naszych gości. Specjalne menu dedykowane jest dla osób nie jedzących mięsa. Dodatkowo, poprzez fakt, że wesele jest organizowane jest w hotelu, nie będziemy mieli problemu z miejscem noclegowym dla gości, którzy przyjadą na imprezę z daleka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *