W czym do ślubu?

Stylizacje ślubne podobnie jak wszystkie dzieciny mody ulegają zmianą. Każdego sezonu obserwuje się nowe trendy zarówno w damskiej, jak i męskiej modzie ślubnej. Biorąc ślub warto być na bieżąco z panującymi trendami, jednak trzeba też pamiętać, że zarówno garnitur jak i suknia ślubna powinny być dobrane do sylwetki oraz gustu młodej pary. Zatem odpowiedź na pytanie: w czym do ślubu? Jest odpowiedzią indywidualną, którą zna jedynie osoba mająca wystąpić w danej stylizacji. Aby ułatwić wybór poniżej prezentujemy kilka wskazówek odnośnie panujących trendów oraz zasad wyboru stroju.

 

Dla niego

Panowie na własny ślub wkładają najczęściej garnitury męskie. W Rzeszowie, Krakowie, Poznaniu oraz wieli miastach i miasteczkach można znaleźć sklepy oferujące tego typu odzież. Warto jednocześnie zaznaczyć, że są także dedykowane sklepy oferujące garnitury ślubne w Rzeszowie, Wrocławiu czy Lublinie – wszędzie można znaleźć także takie wyspecjalizowane salony. Wśród garniturów wybieranych na wesela coraz częściej panowie decydują się na smoking, frak czy surdut. Bywają także garnitury w kolorze białym, po które także sięgają przyszli mężowie. Różne rodzaje garniturów można znaleźć na stronie – http://www.ewtex.pl/sklepy/galeria-rzeszow-rzeszow.html.

 

Dla niej

Panie wybierając suknie ślubną powinny zwrócić uwagę na jej krój. Warto dodać, że suknia typu syrena to fason, w którym jedynie panie o nienagannej sylwetce wyglądają dobrze. Suknia o kroju „A” maskuje niedoskonałości dolnych partii ciała, więc polecana jest panią o szerszych sylwetkach.  Zaś typowe greckie suknie świetnie sprawdzą się u pań szczupłych o małych piersiach. Do łask powracają także suknie typu princessa – zwane też księżniczkami, polecane są panią niskim, oraz tym które chcą zakryć brzuszek czy krągłe biodra. Ten typ sukni maskuje niedoskonałości figury, dlatego większość kobiety wygląda w nim bardzo dobrze. W tym roku wśród widocznych trendów w sukniach ślubnych należy przywołać przede wszystkim minimalizm. Proste sukienki, bez jakichkolwiek ozdób to silny aktualnie panujący trend, który utrzyma się do końca roku. Ciekawym elementem tegorocznych sukni są dekolty w kształcie golfu – eksperci przewidują, że staną się one absolutnym must have u dbających o trendy panien młodych. Alternatywą, dla Pań, które nie lubią golfów są dekolty w kształcie litery V. Jako, że w tym roku w modzie są peleryny wszelkiego typu, tak też jest i w modzie ślubnej. Suknie z pelerynami, stylizowane na peleryny oraz z długimi trenami to także fasony mocno wpisujące się w aktualne trendy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *