Wybieramy garnitur ślubny!

Tak, jak dla panny młodej szalenie istotny jest wybór odpowiedniej sukni ślubnej, tak i dla pana młodego bardzo ważne jest to, aby wybrać piękny garnitur. W pierwszej chwili może się wydawać, że aby faktycznie, taki garnitur mógł być do nas idealnie dopasowany, powinien zostać od początku do końca uszyty na miarę. Być może, faktycznie taka opcja sprawdza się w praktyce, ale tak naprawdę wcale nie jest konieczna. W sklepach znajdziemy bowiem garnitury ślubne o tak zróżnicowanej kolorystyce, fasonach oraz o tak bogatej rozmiarówce, że z powodzeniem uda się nam znaleźć taki garnitur, który będzie na nas leżał bardzo dobrze. Dodatkowo, ewentualnie poprawki krawieckie mogą sprawić, że będzie wyglądał tak, jakby faktycznie był szyty na miarę.

Przymierzamy garnitury

Oczywiście, aby móc wybrać ten jedyny garnitur, w którym będziemy się prezentować najlepiej, musimy ich przymierzyć chociażby kilka. Najlepiej, aby były to garnitury zróżnicowane pod kątem fasonu oraz kolorystyki tak, abyśmy sami przekonali się, który najmocniej podbije nasz wygląd. Niektórzy panowie zdecydowanie najlepiej czują się w klasycznej czerni, która oczywiście, podczas takiej uroczystości jak ślub i wesele jest jak najbardziej na miejscu. Inni, będą woleli coś w kolorze i zdecydowanie bliższe będą im garnitury w graficie, szarości lub granacie. Podobnie wygląda sytuacja z fasonem takiego garnituru. Obecnie, znacznie rzadziej kupuje się klasyczny garnitur na wesele, który charakteryzuje się prostym krojem, luźną formą i mniejszym dopasowaniem do sylwetki. Bardziej nowoczesną alternatywę stanowią garnitury slim fit, które posiadają specyficzne taliowanie. To dzięki niemu można wyszczuplić optycznie okolice brzucha oraz sprawić, że plecy oraz barki, a także same ramiona będą wydawały się obszerniejsze. Jeszcze inni panowie najlepiej poczują się w garniturach super slim, czyli takich, które są perfekcyjnie dopasowane do sylwetki, a może nawet można je określić, jako lekko obcisłe. Jednak, aby przekonać się o tym, jaki garnitur na wesele okaże się najlepszy w naszym przypadku – trzeba tych garniturów trochę przymierzyć. Okazać się może, że najlepszy będzie któryś z nietypowych garniturów jak w garnitur Fiori.

Elementy dodatkowe

Tych elementów dodatkowych może być sporo, bo chociażby pierwszym na liście jest kamizelka, na którą panowie nie zawsze się decydują. Natomiast to, o czym na pewno nie możemy zapomnieć to elegancka koszula. Jeśli znacznie lepiej czujemy się w dopasowanych rzeczach, wybrana przez nas koszula może być również w fasonie slim, a dodatkowo może być uszyta z materiału, który posiada lekką elastyczność. Oczywiście, najlepiej, aby była to koszula zapinana na spinki, gdyż wówczas dodatkowo nabiera ona eleganckiego i szykownego charakteru. Uzupełnieniem całości jest krawat lub też mucha. Kompletując naszą garderobę- nie zapomnijmy o butach. Dobrze jest kupić je jeszcze przed finalną przymiarką garnituru, aby wiedzieć, jak wysoki obcas będą one miały. Pozwoli to oszacować długość nogawki spodni i przygotować garnitur pod kątem ewentualnych poprawek krawieckich. W ten sposób możemy zyskać zestaw idealny, w którym naprawdę będziemy się dobrze czuć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *