Stylizacje dla druhen i świadkowej

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu, dlatego też każda panna młoda dba, aby każdy jego element był doskonały. Jeśli na ślubie mają być druhny wówczas bardzo ważny staje się także strój druhen, podobnie jeśli panna młoda decyduje się na rozwiązanie nieco bardziej tradycyjne, czyli świadkową. Obecnie również częścią przygotowań ślubnych staje się nie tylko wybór sukni ślubnej dla panny młodej, ale także wybór odpowiedniej stylizacji dla jej świadkowej lub druhen. Wybierając stylizacje, warto zatem kierować się następującymi trendami:

-Suknie druhen czy świadkowej nie powinny być w kolorze biały, bowiem jest to kolor zarezerwowany dla panny młode, nie powinny być też w kolorze czarnym, bowiem ten kolor w naszym kręgu kulturowym uchodzi za kolor żałoby i co do zasady nie stosuje się go na weselach. Dobrze jest wybrać kolory pastelowe lub modne w tym sezonie chabrowy, albo jeden z odcieni niebieskiego. Również modna jest fuksja, dlatego panny młode, które cenią sobie intensywne kolory mogą zdecydować się na właśnie taką barwę.

-Ważnym elementem będą także dodatki, tutaj warto sięgnąć po torebki kopertówki, uchodzą one bowiem za jedne z najbardziej eleganckich, wiele ciekawych modeli w różnorodnej kolorystyce można znaleźć na stronie – www.elfrika.pl/pl/c/KOPERTOWKI/75. Także buty będą istotnym elementem w stroju druhen, tutaj powinny one współgrać z całością stroju oraz kolorystycznie z kopertówką. Są dwie szkoły dobru dodatków, dla sukienek w jasnych kolorach wybiera się również jasne dodatki, do sukienek w kolorze fuksji czy chabrowym lepiej będzie wybrać czarne.

-Niezwykle modne zarówno z sukniach ślubnych jak i sukienkach dla druhen i świadkowej są obecnie koronki i materiały haftowane. Dlatego wybierając taką ślubną stylizacje warto sięgnąć również po tego typu ozdobne elementy. Modne koronki i duże hafty zdecydowanie dodadzą elegancki i będą uznawane za niezwykle trendy.

-Jeśli panna młoda planuje mieć kilka druhen wówczas warto poważnie zastanowić się na krojem sukienek. Nie każdy krój jest bowiem odpowiedni dla każdej kobiecej figury. Dlatego też dobrze jest wybrać krój, który będzie neutralny niezależnie od wagi czy figury druhen. Jeśli suknie będą zamawiane i szyte na zamówienie warto też rozważyć drobne zmiany wzoru w zależności od kobiety, która będzie nosić daną sukienkę wówczas mamy pewność, że wszystkie druhny będą wyglądały zjawiskowo i będą świetnie się prezentować przy pannie młodej, a oto przecież chodzi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *