Ślub w stylu rustykalnym

Coraz bardziej popularne są ostatnimi czasy wesela w stylu rustykalnym. Klasykę zdominowała zieleń, przyroda, lekkość i zwiewność. O czym należy pamiętać przy planowaniu wesela w tym właśnie stylu? Poniżej kilka podpowiedzi.

  1. Najważniejsza jest sala ślubna. Niektóre domy weselne swoim wnętrzem prezentują dany styl, są już odpowiednio udekorowane. Tym tropem można szukać lokalu, który idealnie wpasuje się swoim wnętrzem do stylu rustykalnego – drewniane stoły, piękne zielone bukiety, świece, ozdobny mech, lampeczki z żarówkami, krzesła odpowiednio ozdobione. To wszystko sprawia, że czuć niepowtarzalny klimat.
  2. Wybór stroju dla Pani Młodej i Pana Młodego to kolejna sprawa. Garnitury męskie są obecnie dość różnorodne, szczególnie pod względem kolorystycznym. Do wesela rustykalnego będzie pasował garnitur granatowy, bardzo modny ostatnimi czasy oraz garnitur brązowy. Oczywiście najważniejsze jest to, aby Pan Młody czuł się pewnie i komfortowo. Jeśli chodzi o Panią Młodą, to do rustykalnego klimatu pasują suknie zwiewne, lekkie, koronkowe.

    fot: http://www.ewtex.pl/kolekcja-garnitury.html
  3. Dodatki dla Pani Młodej muszą pasować do kreacji, ale także do stylu. Zamiast welonu zaleca się wianek z żywych kwiatów. Pięknie prezentują się też długie, aczkolwiek delikatne kolczyki. Jeśli chodzi o buty, to najczęściej wybierany jest kolor kremowy bądź cielisty.
  4. Bardzo ważny jest tort. A jaki się sprawdza najlepiej dla stylu rustykalnego? Naked cake – czyli tort, z którego widać biszkopt, a który jest przyozdobiony owocami, na przykład leśnymi i roślinami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *