Kiedy zarezerwować zespół muzyczny na wesele?

Kiedy ustalamy datę zaślubin, na ogół jest do niej jeszcze dość daleko. Mimo wszystko pierwsze przygotowania trzeba podjąć niemal natychmiast. Jednym z elementów, o jakim musimy pomyśleć od razu, jest wybór zespołu na wesele. Kiedy go zarezerwować?

Im szybciej, tym lepiej

W zasadzie odpowiedzieć na to pytanie jest bardzo posta, bo im zrobimy to szybciej, tym oczywiście lepiej. Pamiętajmy tutaj, że zespoły muzyczny mają bardzo szerokie i odległe kalendarze. Nie będzie więc żadnego problemu z rezerwacją jakiegoś zespołu na rok następny, a nawet i później.

Jeśli wcześniej zaczniemy szukać takich kapel, będziemy mieć znacznie więcej możliwości wyboru. Nie należy więc z tym zwlekać, bo może się okazać, że pozostanie nam zespół dość słaby lub nawet DJ.

 

Oblegane miesiące

Wiele zależy bez wątpienia również i od daty naszego ślubu. Nie jest tajemnicą, że jedne miesiące są znacznie bardziej oblegane aniżeli inne. Najchętniej Pary Młode wesela organizują w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu. Nieco luźniej jest natomiast w kwietniu, maju i listopadzie, ale i w tym wypadku co najmniej półroczne wyprzedzenie jest wskazane.

Zauważmy tutaj, że w wyborze zespołu i oszczędności czasu pomóc nam mogą strony internetowe takich kapel. Wiele z nich ma tam terminarz swoich imprez. Wystarczy wejść w tę zakładkę i sprawdzić, czy data, kiedy planujemy przyjęcie weselne jest wolna. Doskonały przykład takiego terminarza znajduje się tutaj  vervaband.pl/terminarz. Wszystko jest bardzo wyraźne i czytelne. Podobnie wygląda to również w przypadku innych zespołów muzycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *